Forum - Izolacje


powrót

Temat: Koszt ocieplenia domu jednorodzinnego

Jacek


Dołączył:

Posty:


Witam serdecznie,
proszę o informację jaki jest przeciętnie koszt ocieplenia domu. Dom to typowy "klocek" 10m x 10m.

Wiem, że koszt usług zależy od lokalizacji, ale proszę o podanie cen z które wam oferowano, chciałbym mieć jakiś punkt odniesienia, przed podjęciem inwestycji i wyborem wykonawcy.

 


taki_ktos


Dołączył:

Posty:U mnie z robocizną wyszło 80 zł za m2

Krzysiek


Dołączył:

Posty:Cena 80 zł/ m2 to cena uczciwa pod warunkiem, że robotnicy nie spartolą roboty. Nie tak dawno sam ocieplałem swój dom i wiem, że nie do końca było wszystko dobrze zrobione. Na szczęście znalazłem bardzo fajną firmę którą mogę polecić, - firma P.W.  ASER www.termowizja.bydgoszcz.pl, która przeprowadziła mi badania kamerą termowizyjną całego domy świeżo po ułożeniu kleju na styropianie. Po takich badaniach wszystko było widoczne jak na dłoni. Serdecznie polecam wszystkim przeprowadzenie badań termowizyjnych mieszkań, czy domów, tym bardziej, że są to nie drogie ekspertyzy - pod warunkiem, że ludzie wykonujący te badania ,mają uprawnienia.

 


dores22@onet.pl


Dołączył:

23.09.2017

Posty:


Ze swojej strony polecam fachowców z http://kosbud.com.pl - zleciłem im ocieplenie własnego budynku mieszkalnego i sprawa miała swój bardzo pozytywny finał. Nie mogę powiedzieć, cena była lekko droższa, lecz efekt, czas realizacji i pomoc w pełni fachowa.


baner